Balterio

Laminátové plovoucí podlahy Balterio
Laminátové podlahy

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.
Laminátová nebo dřevěná podlaha?
Díky inovativním technologiím se stalo nemožné realitou: laminátové podlahy naprosto věrně napodobují přírodní povrch dřeva. Dokonalá je struktura povrchu, prohlubně a póry, vystouplá léta i zkosené hrany. Dokonce i mat nebo lesk každé lamely je k nerozeznání od oleje, vosku nebo laku obvyklém na dřevěných podlahách.
Široký výběr kolekcí, pokládka podlah
Plovoucí laminátové podlahy Balterio nabízejí široký výběr dekorů v mnoha kolekcích. Vybírat můžete moderní dekory, např.: Magnitude a Infinity, tradiční laminátové dekory v kolekcích TraditionAuthentic Style a Senator. Povrch kamene nabízí Pure Stone. Samozřejmostí je velký výběr podlahových lišt. Lišty dostanete přesně v dekoru a barvě podlahy.Pokládka podlah je součástí nabídky. Vyberte si z široké palety dekorů, typů a povrchových úprav našich podlah. Váš interiér získá jedinečnost, která se neokouká — pořiďte si jeden z typů laminátových podlah Balterio!
Spojení podlahových lamel – plovoucí podlahy a zámkový systém
Prkna jsou spojena patentovaným zámkem ClickXpress®Plovoucí podlahy jsou tak bezchybně a přesně fixovány proti pohybu. Díky systém zámku je pokládka podlahy snadná a velmi rychlá.
Technologie a dekory laminátových podlah
U kolekcí napodobujích ručně opracované masivní dřevo navazuje struktura povrchu přesně na sebe v každém spoji lamel. Zkosením boku podlahové lamely vzniká drážka, která má u Balteria více podob: V-drážka, mikrodrážka, drážka na dvou nebo na čtyřech stranách (čtyřstranná V-drážka). Vrcholem je nepravidelná V-drážka, napodobující ruční opracování.