VINYL FLOOR FOREVER

Vinylové podlahy VINYL FLOOR FOREVER
Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Vysoce odolná nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat můžete ve čtyřech kolekcích z široké škály 30 vybraných nadčasových dekorů.
Výhody a vlastnosti

  • Vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
  • Snadná pokládka, vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení.
  • Autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic.
  • Extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci.
  • Vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti.
  • Jednoduchá a snadná údržba.

Přírodní dekor
Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Přesvědčit se můžete sami po kliknutí na obrázek dekoru, který má vinylová podlaha Authentic Floor. Více se dozvíte v jednotlivých kolekcích nebo v sekci vlastnosti vinylových podlah Floor Forver.

Autentický dekor vinylové podlahy

Vinylová podlaha na podlahové vytápění – zkušenosti

Všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.

Vinylová podlaha na podlahové topení

Péče a údržba
Vinylové desky a dlaždice mají novou a trvanlivou polyuretanovou úpravu, která je dostatečně chrání před poškozením. Jako čistící přípravek doporučujemeWOCA Speciální mýdlo na vinylovou podlahu, které je určeno pro pravidelnou údržbu povrchů z vinylu, PVC nebo linolea. Nezanechává žádný film a je ideální pro frekventované plochy.